Elke wandelt door Antwerpen centrum

Twintig jaar bij Vivaldis: van twijfels naar trots

Geplaatst op 13 mei 2025

In 2004 zette ik mijn eerste stappen bij Vivaldis, op het kantoor in Antwerpen. En ik geef het eerlijk toe… ik vond het in het begin écht niet leuk.

Maar al na een maand veranderde alles. De puzzelstukjes vielen op hun plek. Ik ontdekte hoe veelzijdig en menselijk deze job was. De dynamiek, de collega’s, de kandidaten – ik voelde dat dit het begin was van iets moois.

Wil jij werken in een omgeving die je helpt groeien?

Solliciteer bij Vivaldis!

Terug naar mijn roots

Twee jaar later kreeg ik de kans om terug te keren naar mijn roots in Limburg. Samen met Sigrid en Romina startte ik een nieuw kantoor in Genk. Dat kleine team is intussen uitgegroeid tot vijf bloeiende kantoren in de regio. En weet je wat het mooiste is? Sigrid en Romina zijn er nog steeds bij – vandaag als clustercoaches. We zijn meegegroeid met Vivaldis, maar vooral ook met elkaar. En dat voel je elke dag.

Elke bekijkt foto's van haar samen met collega's

Groeien in verantwoordelijkheid

In 2011 kreeg ik een nieuwe uitdaging: Business Development Manager voor Limburg. Er waren toen nog geen clustercoaches, dus ik nam een ondersteunende rol op in de praktijk. Ik hielp kantoren opstarten, begeleidde collega’s en was hun klankbord.

Die periode heeft mee de basis gelegd voor onze huidige clusterwerking. Geen theorie, maar échte ervaring uit het veld. Samen opgebouwd. Met veel goesting.

Operations Manager met de voeten op de grond

Sinds 2020 ben ik Operations Manager én lid van het managementteam. Dat betekent strategisch meedenken, processen optimaliseren en zorgen dat we als organisatie in beweging blijven. Maar wat voor mij het allerbelangrijkste blijft? Dicht bij de mensen staan.

Ik ben vaak op de werkvloer, in de kantoren, in overleg met teams. Ik coach, ik luister, ik denk mee. Want ik geloof dat je niet kunt leiden vanop afstand. Je moet weten wat er leeft, wat goed loopt en waar we kunnen bijsturen.

Elke aan het werk op haar laptop

Tijd geven, fouten maken, groeien

Mijn verhaal is er eentje van tijd nemen. Van fouten maken en eruit leren. En vooral: van blijven gaan, ook als het lastig wordt.

Ik zeg het vaak tegen nieuwe collega’s: onze job is intens en soms pittig in het begin. En dat mag. Geef het tijd. Blijf dicht bij jezelf. Voor je het weet, groei je verder dan je ooit had gedacht.

Twintig jaar later

Vandaag, twintig jaar later, sta ik hier met trots. Ik ben ooit gestart in twijfel, maar nu mag ik mee de richting bepalen van deze organisatie. En dat maakt me oprecht gelukkig.

Mijn advies aan iedereen die twijfelt of ze hier thuishoren? Spring erin. Laat je ondersteunen. En wie weet… schrijf jij binnenkort ook jouw eigen Vivaldis-verhaal.

Ben jij klaar om je eigen Vivaldis-verhaal te schrijven?