About VivaldisOfficesBlogFAQContact
Vivaldis Interim
Jobs
  • Spontaneous application
Job guide
  • Interim
  • Construct
  • Office
  • Finance
  • Drivers
  • Technics
  • Technics Employees
Working at Vivaldis
  • Recruitment consultant
  • Application process
  • Onze groeiformule
  • Collega's aan het woord
  • Vivalife
  • All internal jobs
Why Vivaldis
My Vivaldis
Vivaldis InterimVivaldis Interim logo
Vivaldis Interim logo
Login to
MyVivaldisVivaconnect

For employees

  • Frequently asked questions (FAQ)
  • Contact us
  • Blog
    • Jobs in Antwerp
    • Jobs in Bruges
    • Jobs in Brussels
    • Jobs in Charleroi
    • Jobs in Ghent
    • Jobs in Hasselt
    • Jobs in Leuven
    • Jobs in Liege
    • Jobs in Mons
    • Jobs in Namur
    • Administrative jobs
    • Construction jobs
    • Finance jobs
    • Hospitality jobs
    • Production jobs
    • Technical jobs
    • Transportation jobs
    • Sales jobs
    • Other jobs

For employers

  • I am looking for an employee
  • Frequently asked questions (FAQ)
  • Contact us
  • Report performances
  • Blog
Part ofCopus
Your reference in technical talent

More about Vivaldis

  • About Vivaldis
  • Offices
  • I have a question
  • I have a complaint
  • Privacy statement
  • Cookie statement
Part ofCopus
Your reference in technical talent
Login to
MyVivaldisVivaconnect

Jobs by region

  • Jobs in Antwerp
  • Jobs in Bruges
  • Jobs in Brussels
  • Jobs in Charleroi
  • Jobs in Ghent
  • Jobs in Hasselt
  • Jobs in Leuven
  • Jobs in Liege
  • Jobs in Mons
  • Jobs in Namur

Jobs by sector

  • Administrative jobs
  • Construction jobs
  • Finance jobs
  • Hospitality jobs
  • Production jobs
  • Technical jobs
  • Transportation jobs
  • Sales jobs
  • Other jobs
© Vivaldis 2026
Vivaldis Interim NV - BE 0443.052.646 - VG / 609 / U / BUOSA 54-406 54-405 W.INT.511 DG-LAV-012Vivaldis Construct NV - BE 0426.914.717 - VG / 1380 / BC 55-406 W.DISP.900
VCU InterimVCU ConstructAI-infoCookie settings
Vivaldis Office Antwerpen

Vivaldis Office Antwerpen

Oudeleeuwenrui 44, 2000 Antwerpen
+32 3 808 29 29antwerpen@vivaldisoffice.be

Monday
08:30 - 12:30, 13:30 - 17:00
08:30 - 12:30, 13:30 - 17:00
Tuesday
08:30 - 12:30, 13:30 - 17:00
08:30 - 12:30, 13:30 - 17:00
Wednesday
08:30 - 12:30, 13:30 - 17:00
08:30 - 12:30, 13:30 - 17:00
Thursday
08:30 - 12:30, 13:30 - 17:00
08:30 - 12:30, 13:30 - 17:00
Friday
08:30 - 12:30, 13:30 - 17:00
08:30 - 12:30, 13:30 - 17:00

Jobs from this office

VCA-Instructeur (parttime)

ANTWERPEN

Als VCA-instructeur in regio Antwerpen stoom jij werknemers, werkzoekenden en professionals klaar voor hun VCA-examen. Je geeft interactieve trainingen en weet de droge leerstof te koppelen aan de praktijk.   Wat zijn jouw taken? Je verzorgt de opleidingen hoofdzakelijk in het Frans, aangevuld met het Nederlands.Je bereidt het opleidingsmateriaal voor en brengt structuur in risicoanalyses en preventiemaatregelen.Je vertaalt jouw eigen praktijkervaring naar herkenbare scenario's uit de bouw, industrie en logistiek.Je motiveert en begeleidt je cursisten van A tot Z, zodat ze met vlag en wimpel slagen.
OfficeVariousFull-timeTemporary, with option of permanent contract

Operation supervisor (satellieten)

ANTWERPEN

In deze veelzijdige leidinggevende functie voor onze klant in de haven van Antwerpen ben jij de spil van de satellietwerkplaats. Je coördineert de dagelijkse operationele activiteiten en tilt het team en de processen naar een hoger niveau.   Wat zijn jouw taken? Je stuurt de dagelijkse werkplaatsactiviteiten aan (personeel, materialen en apparatuur) en ondersteunt de werving, training en ontwikkeling van je medewerkers.Je monitort workflows, kwaliteit en prestaties. Als kartrekker implementeer je 'best practices' en continu verbeteringsinitiatieven.Je zorgt voor een strikte naleving van de MES-normen, kwaliteitsprocedures en veiligheidsvoorschriften om een gezonde en veilige werkomgeving te garanderen.Je garandeert betrouwbare werkplaatsactiviteiten via preventief onderhoud, identificeert technische problemen snel en voert effectieve corrigerende maatregelen in.Je ondersteunt de budgetplanning en helpt mee de productie- en operationele kosten te optimaliseren.
OfficeMechanical engineeringFull-timeTemporary, with option of permanent contract

Kantoorhouder

Kontich

Geeft een tevreden klant, hoe mooi of uitdagend ook, jou steeds een ‘yes-gevoel’? In Kontich zoeken we een nieuwe collega als Kantoorhouder.  Wat zijn jouw taken? Klantontvangst & advies: Je ontvangt klanten met een glimlach en begeleidt hen deskundig bij de inkoop, verkoop, taxatie van edelmetalen (goud en zilver), diamanten, luxe uurwerken of bij het wisselen van valuta.Kantoorbeheer: Je bent verantwoordelijk voor de dagelijkse operationele, administratieve en facilitaire processen. Veiligheid en nauwkeurigheid staan hierbij voorop.Meedenken: Je denkt actief mee over de verdere groei en optimalisatie van de Goudwisselkantoor-formule.Rapporteren: Je schakelt rechtstreeks met de regiomanager over de resultaten en werking van jouw kantoor.
OfficeFinancialFull-timeTemporary, with option of permanent contract

Adviseur ondernemingen

Schoten

Ben jij gepassioneerd door verzekeringen en wil je ondernemers professioneel bijstaan met gespecialiseerd advies op maat? Ter ondersteuning van onze groei zijn we voor onze klant in Schoten op zoek naar een Adviseur Ondernemingen.   Wat zijn jouw taken? Als Adviseur Ondernemingen voorzie je een optimale administratieve ondersteuning van je eigen klantenportefeuille.Je bent het eerste aanspreekpunt voor onze klanten, voornamelijk middelgrote en grote ondernemingen met complexere structuren en specifieke behoeften.Je ontvangt klanten om dagdagelijkse transacties correct en efficiënt af te handelen, ook binnen uitdagende bedrijfscontexten.Je stelt polissen en offertes op met oog voor de beste tarieven en waarborgen voor de klant.Je overlegt met collega’s van verschillende diensten om klantendossiers optimaal te verwerken en up-to-date te houden.Je onderhoudt regelmatig contact met zowel klanten als maatschappijen.Je maakt je eigen planning op, werkt nauwkeurig en bent in staat om deadlines te behalen.
OfficeFinancialFull-timeTemporary, with option of permanent contract

Show more vacancies from this office

Questions? Contact us.

GosiaGosia
Djaya

+32 3 808 29 29antwerpen@vivaldisoffice.be

Make an appointment

Subscribe to our newsletter

You'll receive great job offers, and you can unsubscribe anytime with one click!