Voor onze klant, een gekend voedingsbedrijf te Gent zijn we op zoek naar een operator in 2 ploegen.
Je takenpakket als operator ziet er als volgt uit:
Verschillende afvul- en verpakkingsmachines bedient in de productieafdelingFrequent de assemblagelijn ombouwt voor een nieuw gerecht: opsteken folie, instellen en afregelen lasnaad en –temperatuur, afregelen pompen, instellen printer, checkweger en metaaldetector, …Kleine technische interventies uitvoert bij storingen aan de lijnZorgt voor de verdeling en correcte uitvoering van taken aan en door de polyvalente medewerkers aan de lijn (1-5 personen)Actief meehelpt aan de productielijnKwaliteits- en veiligheidscontroles uitvoert aan de lijn en zorgt voor een correcte registratie hiervan op kwaliteitsdocumentenMeewerkt aan een hygiënische en veilige werkomgeving
IntérimAlimentationTemps pleinIntérim avec option de contrat fixe
Junior Boekhouder
Merelbeke
Voor een mooie firma in de bouwsector kijken we vandaag uit naar een nieuwe collega!Je ondersteunt de Hoofdboekhouder en CFO in de dagelijkse werking, met ruimte om te groeien in verantwoordelijkheid. Jouw taken?
Bank & Kas: Inboeken van bank- en kasuittreksels en uitzoeken van verschillen.Journaalposten: Ingeven van diverse journaalposten.BTW: Voorbereiden van BTW-aangiftes.Facturatie:
Verwerken en inboeken van goederenfacturen, inclusief matching met goederenbonnen.Verwerken en inboeken van dienstenfacturen (conform BTW- en fiscale regels).
Afsluiting: Meehelpen bij maandelijkse afsluitingen (provisies, overlopende rekeningen, loonverwerking).Eindejaar: Opvolgen en boeken van klanten- en leverancierskortingen.Ondersteuning: Ondersteunen bij de jaarlijkse audit en diverse administratieve taken.
IntérimMateriéauxTemps pleinIntérim avec option de contrat fixe
Onderhoudstechnieker 24u
EVERGEM
Wij zijn opzoek naar een onderhoudstechnieker voor 24u per week.
Werkrooster in dag:
Maandag tot donderdag: van 8u00 tot 12u00 en van 12u30 tot 16u30vrijdag tot 15u30
Jouw takenpakket als onderhoudstechnieker:
Om een goede werking van de productieprocessen te garanderen, voert de onderhoudstechnicus zelfstandig preventieve en correctieve onderhouds- en herstellingswerken uit, op basis van ontvangen priorlijst, mails, mondelinge vragen...Naast de verantwoordelijkheid voor het uitgebreide machinepark (met laser- en ponsmachines, plooibanken, een poederlakinstallatie, manuele lasposten,...) controleert hij de gebouwen, lekkages, daken, de parking, groendienst...Verder is hij, op basis van de ingeplande productieorders, ook verantwoordelijk voor het omwisselen van persmatrijzen, solderen van koperstukken, zagen van buizen, leveren van technische bijstand bij productievraagstukken en nieuwe projecten..
IntérimConstruction de MachinesTemps pleinIntérim avec option de contrat fixe
Mechanisch Monteur MET BEDRIJFSWAGEN
Merelbeke, België
Jouw missie als mechanisch monteur? Machines opbouwen met een stevig oog voor detail. Je begint je dag steeds met het doornemen van de mechanische werktekeningen. Zo weet je welke onderdelen je moet gebruiken, en hoe je die juist moet monteren. Is de machine klaar, en moet er toch nog iets aangepast worden? Dan bewerk je de machine nog even verder, of las je tot het gewenste resultaat bereikt is. Kennis in pneumatica en hydraulica is hierbij dus zeker een nice to have. Je wordt ingezet bij verschillende klanten, uit verschillende sectoren, zelfstandig of in teamverband.
IntérimServicesTemps pleinIntérim avec option de contrat fixe