About VivaldisOfficesBlogFAQContact
Vivaldis Interim
Jobs
  • Charlotte, your digital assistant
  • Spontaneous application
Job guide
  • Interim
  • Construct
  • Office
  • Finance
  • Drivers
  • Technics
  • Technics Employees
Working at Vivaldis
  • Recruitment consultant
  • Application process
  • Collega's aan het woord
  • All internal jobs
Why Vivaldis
Work in Belgium
  • Tak, szukam pracy!
  • Da, caut un job!
  • так, я шукаю роботу!
My Vivaldis
Vivaldis InterimVivaldis Interim logo
Vivaldis Interim logo
Login to
MyVivaldisVivaconnect

For employees

  • Frequently asked questions (FAQ)
  • Contact us
  • Blog
    • Jobs in Antwerp
    • Jobs in Bruges
    • Jobs in Brussels
    • Jobs in Charleroi
    • Jobs in Ghent
    • Jobs in Hasselt
    • Jobs in Leuven
    • Jobs in Liege
    • Jobs in Mons
    • Jobs in Namur
    • Administrative jobs
    • Construction jobs
    • Finance jobs
    • Hospitality jobs
    • Production jobs
    • Technical jobs
    • Transportation jobs
    • Sales jobs
    • Other jobs

For employers

  • I am looking for an employee
  • Frequently asked questions (FAQ)
  • Contact us
  • Report performances
  • Blog
Part ofCopus
Your reference in technical talent

More about Vivaldis

  • About Vivaldis
  • Offices
  • I have a question
  • I have a complaint
  • Privacy statement
  • Cookie statement
Part ofCopus
Your reference in technical talent
Login to
MyVivaldisVivaconnect

Jobs by region

  • Jobs in Antwerp
  • Jobs in Bruges
  • Jobs in Brussels
  • Jobs in Charleroi
  • Jobs in Ghent
  • Jobs in Hasselt
  • Jobs in Leuven
  • Jobs in Liege
  • Jobs in Mons
  • Jobs in Namur

Jobs by sector

  • Administrative jobs
  • Construction jobs
  • Finance jobs
  • Hospitality jobs
  • Production jobs
  • Technical jobs
  • Transportation jobs
  • Sales jobs
  • Other jobs
© Vivaldis 2026
Vivaldis Interim NV - BE 0443.052.646 - VG / 609 / U / BUOSA 54-406 54-405 W.INT.511 DG-LAV-012Vivaldis Construct NV - BE 0426.914.717 - VG / 1380 / BC 55-406 W.DISP.900
VCU InterimVCU ConstructCookie settings
Vivaldis Interim Merelbeke

Vivaldis Interim Merelbeke

Zwijnaardsesteenweg 6, 9820 Merelbeke-Melle
+32 9 232 34 74merelbeke@vivaldisinterim.be

Monday
08:30 - 12:30, 13:30 - 17:30
08:30 - 12:30, 13:30 - 17:30
Tuesday
08:30 - 12:30, 13:30 - 17:30
08:30 - 12:30, 13:30 - 17:30
Wednesday
08:30 - 12:30, 13:30 - 17:30
08:30 - 12:30, 13:30 - 17:30
Thursday
08:30 - 12:30, 13:30 - 17:30
08:30 - 12:30, 13:30 - 17:30
Friday
08:30 - 12:30, 13:30 - 17:30
08:30 - 12:30, 13:30 - 17:30

Jobs from this office

Operator productie Gent

Destelbergen, België

Voor onze klant, een gekend voedingsbedrijf te Gent zijn we op zoek naar een operator in 2 ploegen. Je takenpakket als operator ziet er als volgt uit:  Verschillende afvul- en verpakkingsmachines bedient in de productieafdelingFrequent de assemblagelijn ombouwt voor een nieuw gerecht: opsteken folie, instellen en afregelen lasnaad en –temperatuur, afregelen pompen, instellen printer, checkweger en metaaldetector, …Kleine technische interventies uitvoert bij storingen aan de lijnZorgt voor de verdeling en correcte uitvoering van taken aan en door de polyvalente medewerkers aan de lijn (1-5 personen)Actief meehelpt aan de productielijnKwaliteits- en veiligheidscontroles uitvoert aan de lijn en zorgt voor een correcte registratie hiervan op kwaliteitsdocumentenMeewerkt aan een hygiënische en veilige werkomgeving  
InterimNutritionFull-timeTemporary, with option of permanent contract

Junior Boekhouder

Merelbeke

  Voor een mooie firma in de bouwsector kijken we vandaag uit naar een nieuwe collega!Je ondersteunt de Hoofdboekhouder en CFO in de dagelijkse werking, met ruimte om te groeien in verantwoordelijkheid. Jouw taken?  Bank & Kas: Inboeken van bank- en kasuittreksels en uitzoeken van verschillen.Journaalposten: Ingeven van diverse journaalposten.BTW: Voorbereiden van BTW-aangiftes.Facturatie: Verwerken en inboeken van goederenfacturen, inclusief matching met goederenbonnen.Verwerken en inboeken van dienstenfacturen (conform BTW- en fiscale regels). Afsluiting: Meehelpen bij maandelijkse afsluitingen (provisies, overlopende rekeningen, loonverwerking).Eindejaar: Opvolgen en boeken van klanten- en leverancierskortingen.Ondersteuning: Ondersteunen bij de jaarlijkse audit en diverse administratieve taken.  
InterimMaterialsFull-timeTemporary, with option of permanent contract

Onderhoudstechnieker 24u

EVERGEM

Wij zijn opzoek naar een onderhoudstechnieker voor 24u per week. Werkrooster in dag: Maandag tot donderdag: van 8u00 tot 12u00 en van 12u30 tot 16u30vrijdag tot 15u30 Jouw takenpakket als onderhoudstechnieker: Om een goede werking van de productieprocessen te garanderen, voert de onderhoudstechnicus zelfstandig preventieve en correctieve onderhouds- en herstellingswerken uit, op basis van ontvangen priorlijst, mails, mondelinge vragen...Naast de verantwoordelijkheid voor het uitgebreide machinepark (met laser- en ponsmachines, plooibanken, een poederlakinstallatie, manuele lasposten,...) controleert hij de gebouwen, lekkages, daken, de parking, groendienst...Verder is hij, op basis van de ingeplande productieorders, ook verantwoordelijk voor het omwisselen van persmatrijzen, solderen van koperstukken, zagen van buizen, leveren van technische bijstand bij productievraagstukken en nieuwe projecten..    
InterimMechanical engineeringFull-timeTemporary, with option of permanent contract

Mechanisch Monteur MET BEDRIJFSWAGEN

Merelbeke, België

Jouw missie als mechanisch monteur? Machines opbouwen met een stevig oog voor detail. Je begint je dag steeds met het doornemen van de mechanische werktekeningen. Zo weet je welke onderdelen je moet gebruiken, en hoe je die juist moet monteren. Is de machine klaar, en moet er toch nog iets aangepast worden? Dan bewerk je de machine nog even verder, of las je tot het gewenste resultaat bereikt is. Kennis in pneumatica en hydraulica is hierbij dus zeker een nice to have. Je wordt ingezet bij verschillende klanten, uit verschillende sectoren, zelfstandig of in teamverband.
InterimServicesFull-timeTemporary, with option of permanent contract

Show more vacancies from this office

Questions? Contact us.

Julie CarolineJulie Caroline
SebastiaanSebastiaan
Silke

+32 9 232 34 74merelbeke@vivaldisinterim.be

Make an appointment

Subscribe to our newsletter

You'll receive great job offers, and you can unsubscribe anytime with one click!