
Vivaldis Construct Antwerpen
Questions? Contact us.
Jobs from this office
Allround meewerkend tractorchauffeur
Kapellen, Antwerpen
Voor een bedrijf in Kapellen zijn wij op zoek naar een meewerkend chauffeur C/E Je zal instaan voor het leveren van goederen naar de werf. Ook zal je zelf de handen uit de mouwen steken en meewerken.
ConstructAgricultureFull-timeTemporary, with option of permanent contract
Bekister
Brecht, België
Voor een bedrijf gespecialiseerd in betonwerken & betonkelders van A to Z, zijn we op zoek naar ploegbaas bekister.
Samen met je collega's sta je in voor het plaatsen van draagstructuren en wapening in beton.
BetonkeldersParkeergaragesBetonnen trappenSleufsilo’s(Gepolierde) BetonvloerenBetonwandenVloerplatenOndergrondse parkingsBetonnen keerwandenLaadkades
ConstructConstructionFull-timeFixed contract
Chauffeur CE
Wuustwezel
Voor een bedrijf in Wuustwezel zijn wij opzoek naar een CHAUFFEUR CE. Je zal instaan voor het vervoer van bouwmaterialen volgens een opgegeven planning.
Je rijdt met trekker-oplegger (kipper)Je transporteert naar wervenJe werkt op een veilige manier
ConstructConstructionFull-timeTemporary, with option of permanent contract
Betonhersteller polyvalent arbeider
Antwerpen, België
Heb jij feeling met beton en kan je secuur werken? Ideaal, dan ben jij misschien wel de betonhersteller die wij zoeken!
Wat staat je te wachten?
Je krijgt een 4-daagse opleiding betonherstelje werkdag start om 6u30 op de werf, afhankelijk van de ligging moet je dus vroeger vertrekken - dat stopt om 15u30 en de camionette vertrekt weer naar huis.Er is een oppikplaats, je geraakt zelfstandig tot dat punt.Je doet herstellingen aan betonnen infrastructuren: bruggen, tunnels, ondergrondse parkings, koeltorens,..Kleine tot middelgrote onderhoudswerken: bekistingen, bewapening plaatsen, storten van beton, leuningen op een brug vervangen, pikeren, behandelen van wapening, gaten opvullen met mortel, kleine klinkerwerken, betontegels plaatsen, boordstenen en greppels plaatsenBeton bevindt zich niet altijd op de grond, je gaat dus soms ook de hoogte in! Hierbij wordt gebruik gemaakt van een hoogtewerker
ConstructConstructionFull-timeTemporary, with option of permanent contract